کارت کمک رسان در مانی و دندانپزشکی

اورژانس دندان آوی هلس
کارت آوی یار
کارت رفاهی آوی یار
بسته حمایتی آوی یار
کارت آوی یار
طرح رجیستری آوی یار

کارت کمک رسان درمانی و دندانپزشکی آوای سلامت صبا (آویسو)

 با توجه بالا رفتن هزینه‌های خدمات درمانی در کشور به ویژه هزینه‌های دندانپزشکی آوای سلامت صبا ( آویسو ) با تجربه یک دهه و اعتماد بالا در بین مشتریان خود با ارائه کارت درمانی سعی در کسب رضایت بیش از پیش مشتریان خود دارد. خدمات آویسو در گذشته با نام‌های بیمه سلامت صبا ، بیمه دندانپزشکی صبا ، صبا کارت ، بیمه صبا ، صبا ، تخفیف دندانپزشکی ، بیمه سلامت ، آوای سلامت ، کارت سلامت دندانپزشکی ، کارت سلامت ، کارت تخیف دندانپزشکی صبا ، بیمه تکمیلی دندانپزشکی و… شناخته شده است.  حالا این شرکت ضمن حفظ اعتبار قبلی خود سعی در گسترش خدمات با نگاه جدید دارد. ((اما درواقع کارت صبا کارت باشگاه مشتریان و کمک رسان بیمه ای در امر خدمات رفاهی و بخش سلامت شما عزیزان میباشد.))

مزیت کارت 

 • استفاده از کارت تخفیف ضمن بهره‌مندی از فرانشیزتخفیفی جذاب در بخش دندانپزشکی و درمانی از 10 تا 55 درصد 
 • کیفیت بالای خدمات  و خدمات تخصصی 
 • پشتیبانی عالی و نوبت دهی در ساعت اداری
 • استفاده بدون محدودیت و سقف ریالی درمدت مشخص 
 • امکان نوبت‌‌گیری در نزدیکترین مرکز و مشاوره رایگان

مزیت استفاده از کارت سلامت صبا (آویسو)

کارت کمک رسان آویسو علاوه بر مزیت‌های ذکر شده در بالا دارای مزیت‌های دیگری نیز می‌باشد. یکی از آنها پرداخت پول کمتر است. طبیعتاً با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کنترل هزینه‌های پرداختی از مهمترین موارد هر خانواده می‌باشد. علاوه بر مزیت‌های مذکور آویسو با مراکزی همکاری می‌کند که علاوه بر دانش علمی مناسب از تجربه  بالایی نیز برخوردار بوده و تأیدیه نظام پزشکی را دارا هستند.

مدیران آویسو به نحوه عملکرد پزشک و مراکز درمانی نگاه ویژه‌ای داشته و در صورت ارتکاب قصور و اشتباه ( که بیمار متضرر شود) طبق قرارداد با آنها برخورد خواهد شد.

بهترین کارت کمک رسان درمانی و خدمات دندانپزشکی

با توجه به افزایش خدمات بی‌کیفیت تخفیفی از طرف شرکت‌های مختلف در کشور و بروز نارضایتی‌های فراوان استفاده کنندگان ، شرکت آوای سلامت صبا امید ( آویسو ) بر آن شده است که تا به روال سالهای قبل یکی از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه باشد. داشتن مجوزهای لازم از اتحادیه مربوطه و سایر نهادهای ذی صلاح خود دلیلی ست بر عملکرد شفاف مجموعه  آویسو. شرکت آوای سلامت صبا امید طبق گزارشات اتحادیه مربوطه کمترین شکایات وارده از طرف مردم را دارا بوده است ؛ ضمن اینکه در همایش‌ها و کنگره‌های مختلف بعنوان برند برتر ، مدیر شایسته ملی ، نشان عالی مدیرسال در سال 98 ( درچهارمین اجلاس سرارسری مدیران سال ) و بعنوان نام برند نیک کشور ، نشان عالی ارزش آفرین ملی کشور و اعتبار نامه نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی انتخاب شده است. ( صفحه درباره ما)  می‌توان به جرات گفت این کارت بهترین کارت درمانی وکمک رسان کشور است.

نکته ی بعدی درباره کارت تخفیف این است قیمت کارت آوی هلس در مقایسه با سایر کارت‌های موجود در بازار بسیار مناسب تر است. بهترین بیمه دندانپزشکی را از ما بخواهید. آوی هلس ( صبا کارت ) در کنار شماست.

 
 

راه های کاهش هزینه های دندانپزشکی

 • یکی از روش‌های نوین کاهش هزینه‌های دندانپزشکی استفاده از کارت‌های تخفیف دندانپزشکی است. شما با داشتن کارت تخفیف می‌توانید به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید.
 • نکته جالب توجه در مورد کارت‌های تخفیف دندانپزشکی یا بیمه‌های دندانپزشکی این است که می‌توانید بلافاصله بعد از خرید شروع به استفاده از آن نمایید. ( بدون داشتن دوره انتظار )
 • یکی دیگر از روش‌های کاهش هزینه‌های دندانپزشکی مراقبت از دندان‌هایتان است.
 • مسواک زدن و استفاده از نخ دندان می‌تواند به جلوگیری از خراب شدن دندان‌هایتان کمک کند.
 • اگر دچار دندان درد شدید اهمیت رفتن به دندانپزشک را می‌دانید.
  علاوه بر این موارد مراجعه به برترین دندانپزشکان ایران می‌تواند به شما در مراقبت هرچه بهتر و بیشتر از دندان‌هایتان کمک کند. آیا می‌دانید مراقبت از دندان‌ها در سنین پایین به شما در پس انداز کردن پول‌هایتان کمک خواهد کرد؟
 • بیمه دندانپزشکی یا کارت‌های تخفیف دندانپزشکی به کاهش هزینه‌های شما در این بخش کمک می‌کند.
 • بیمه دندانپزشکی مکمل بیمه‌های درمانی است با این تفاوت که در اصل با تعاریف رسمی در مورد بیمه ، نمی‌توان از آن به عنوان بیمه یاد کرد. ضمناً برای تهیه بیمه دندانپزشکی نیازی به داشتن بیمه‌های دیگر از جمله درمان تکمیلی یا تأمین اجتماعی نیست.
 • درمان دندانپزشکی می‌تواند به طرز باور نکردنی گران باشد مخصوصاً اگر شما دارای بیمه دندانپزشکی نباشید.
 

کارت تخفیف دندانپزشکی :

 

کارت تخفیف دندانپزشکی شرکت آوای سلامت صبا امید ( آوی هلس ) با برند تجاری آویسو راه حلی است آسان برای کاهش هزینه‌های دندانپزشکی. این شرکت  10 سال است در اکثر استان کشور با برند صبا کارت یا سلامت صبا مشغول فعالیت بوده و پوشش تمامی خدمات دندانپزشکی از جمله تخصصی و زیبایی مهمترین عنصر موفقیت این شرکت در طول زمان فعالیتش بوده است. میزان کاهش هزینه‌ها در سلامت صبا فارغ از نوع خدمات دندانی حداقل ۳۰ درصد است؛ به این صورت که تعرفه وزارت محترم بهداشت در بخش خصوصی مبنای محاسبات بوده و مقدار تخفیفات بر روی آن لحاظ می‌گردد. برای اطلاع بیشتر از نحوه تخفیفات و مشاوره با شماره 68576500910 – 77100416021 تماس حاصل فرمایید.

تمام تلاش مجموعه آویسو در جهت آگاهی کامل مشترکین قبل از خرید اشتراک کارت‌ها، پشتیبانی کامل در زمان استفاده و در نتیجه جلب رضایت ایشان پس از درمان می‌باشد از اینرو برای دریافت اطلاعات تکمیلی و پرسش و پاسخ می‌توانید با پرکردن فرم مشاوره منتظر تماس کارشناسان شرکت صبا یا مشاوره آنلاین باشید.

مشترکین شرکت آویسو به محض ثبت نام و واریز وجه می‌توانند بدون دوره انتظار و بعد از تکمیل مدارک به دندانپزشکان طرف قرارداد مراجعه کرده و از خدمات دندانپزشکی با حداقل ۳۰ درصد کاهش هزینه بهره‌مند شوند.

خريد كارت جهت ارتباط فوری 09106857650 واتساپ شرکت پیام بدید.