خدمات آوی یار

کارت بانکی

مشاوره حقوقی

کاهش هزینه

خرید آسان

مشاوره بیمه ای

آویسو با همکاری باشگاه مشتریان بانک ملی  با ارائه کارت رفاهی آوی یار در تلاش است ضمن  کاهش هزینه های خدمات رفاهی ( رستوران ، فروشگاه ، مراکز تفریحی ، فرهنگی و… )  از یک خرید جذاب لذت ببرند .

دارندگان کارت رفاهی آوی یار با مراجعه به مراکز طرف قرار داد می توانند از تخفیفات بین 5 تا 55 درصد بهره مند گردند .

کارت آوی یار

در طرح رجیستری  شما می توانید شماره یکی از کارت های عضو شتاب خود را برای ما ارسال کنید . این کارت توسط آویسو رجیستر شده وسپس می توانید به مانند کارت رفاهی آوی یار از مراکز رفاهی طرف قرار داد استفاده نماید.ضمناً می‌توانید از هدیه آویسو (طرح اورژانس دندان آوی هلس ) نیز برخوردار شوید .

در صورتی که نیاز‌ به حل و فصل مسائل قضایی و حقوقی داشته باشید ، می‌توانید از بخش حقوقی استفاده نمایید ما در این بخش ا تشکیل تیم حقوقی متشکل از موسسه حقوقی وکلای برجسته ،کارشناسان رسمی دادگستری و… در تلاشیم این دغدغه را به حداقل کاهش دهیم و برای برطرف کردن آن بکوشیم و فقط کافیست موضوع خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید .

در شرایط کنونی و با افزایش قیمت کالاهای اساسی آویسو در تلاش است تا با ارائه بسته حمایتی ویژه و چند قلم کالای اساسی به شما در کاهش هزینه هایتان کمک نماید.

در جهت افزایش آگاهی شما در خصوص بیمه های بازرگانی ، آویسو با همکاری کارگزاری بیمه مرکزی اقدام به راه اندازی طرح مشاوره و ارائه ی کلیه خدمات بیمه ای ( درمان تکمیلی ، مسئولیت مدنی ، آتش سوزی ، عمر و سرمایه گذاری و….)  نموده است . می توانید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کیفیت برتر

پشتیبانی 24 ساعته

امکان نوبت گیری

استفاده از خدمات

کاهش هزینه

مراکز گسترده

enemad-logo