آوی هلس انفرادی

همه افراد دوست دارند خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب دریافت کنند، آویسو با ارائه آوی هلس انفرادی خدمتی نوین به تمام مشتریان خود ارائه کرده است. آویسو تلاش می‌کند ضمن ارائه خدمات با کیفیت به فکر کاهش هزینه‌های دندانپزشکی تمام مشتریان خود باشد. دارندگان این کارت می‌توانند با مراجعه به مراکز آویسو درسراسر کشور از این خدمات بهره‌مند شوند. صبا کارت انفرادی جزو قدیمی‌ترین خدمت آویسو است. با پیوستن به خانواده آویسو طعم سلامتی را شیرین‌تر حس کنید.


خرید کارت 170/000 تومان


آوای سلامت صبا امید ( آویسو ) با ده سال تجربه در زمینه کاهش هزینه‌های خدمات سالها صبا کارت انفرادی را ارائه نموده بود. پس از رونمایی از برند آویسو نام صبا کارت تغییر نمود، در هر حال همان خدمات با کیفیت بهتر در حال ارائه است و در کنار آن  آوی هلس خانواده و طرح اورژانس دندان  نیز به شما کمک می‌کند.

آوای سلامت صبا ( آویسو ) سالها به عنوان برند برتر ملی ، نام شناخته شده‌ای در این حوزه به شمار می رود زیرا رضایت مشتریان همیشه سر لوحه فعالیت‌های مجموعه آویسو بوده است.

کلیه خدمات دندانپزشکی با 30 درصد کاهش هزینه نسبت بخش خصوصی ارائه می‌گردد.

مشخصات
نحوه فعال سازی
مشخصات

                                        .

اعتبار کارت :

۱۲ ماه

                                            .

تعداد نفرات استفاده کننده :

1 نفر

تعداد دفعات استفاده از کارت :

نامحدود

نوع کارت :نمونه بانکی

تعداد کارت:

۱ عدد

مراکز قابل ارائه:

فقط مراکز دندانپزشکی

امکان نوبت گیری آنلاین:

دارد

تحویل تهران:

پس از 24 ساعت

تحویل شهرستان:

حداکثر بعد از 3 روز کاری

هزینه ارسال:

به عهده خریدار با نرخ پست یا پیک

نحوه فعال سازی

بعد از دریافت کارت آوی هلس انفرادی  با اسکن کارت ملی خود در صفحه فعال سازی کارت و  ارسال برای آویسو کارت آوی هلس انفرادی خود را فعال نمایید .

خدمات مشابه :


کارت آوی یار

enemad-logo