آوی هلس خانواده

صبا کارت خانواده (آوی هلس خانواده)

همزمان با افزایش تورم و بالا رفتن هزینه‌های درمان به خصوص هزینه‌های دندانپزشکی شرکت آویسو با سالها تجربه و هدف کاهش هزینه‌های درمان اقدام به ارائه صبا کارت خانواده ( کارت سلامت صبا یا آوی هلس خانواده ) کرده است شما با داشتن صبا کارت خانواده ( آوی هلس خانواده ) می‌توانید به مراکز آویسو در سراسر کشور مراجعه کرده و از کاهش هزینه ۳۰ تا  35 در صد نسبت به تعرفه بخش تخصصی و  40 تا 50 درصد نسبت به تعرفه بخش عمومی بهره‌مند شوید. یکی از نکات قابل توجه نسبت به کارت‌های مشابه بدون سقف و محدودیت بودن کارت آوی هلس است یعنی دارندگان می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از خدمات بهره‌مند شوند. 

                                        .

اعتبار کارت :

18 ماه

                                            .
 

تعداد نفرات استفاده کننده :

7 نفر از اعضای خانواده 
 

تعداد دفعات استفاده از کارت :

نامحدود  

 
 

نوع کارت :

نمونه بانکی 

 
 تعداد کارت:۱ عدد برای کل اعضای خانواده  
 

مراکز قابل ارائه:

کلیه مراکز طرف قرار داد 

 
 

امکان نوبت گیری آنلاین:

دارد

 
 

تحویل تهران:

پس از 24 ساعت

 
 

تحویل شهرستان:

حداکثر بعد از 3 روز کاری

 
 

هزینه ارسال:

به عهده خریدار با نرخ پست

 

 

 

 

 
    

                                        .

   
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

توضیحات صبا کارت خانواده (آوی هلس خانواده):

یکی از خدمات جذاب آویسو ، صبا کارت خانواده ( آوی هلس خانواده ) است. با قیمت مناسب 7 نفر از اعضای خانواده را پوشش داده و نسبت به کارت‌های مشابه شرکت‌های دیگر قیمت به مراتب مناسب‌تر و خدمات با کیفیت تری را ارائه می نماید. نکته ی که این کارت را جذاب‌تر می‌نماید خدمات بدون سقف و محدودیت این کارت برای اعضای خانواده است و در کنار این موضوع پشتیبانی قوی آویسو هست که می توان گفت بخش زیادی از نگرانی‌های مشتریان عزیز رو برطرف می‌نماید.

نکته: شرکت‌هایی با سوء استفاده از برند آوای سلامت صبا و صبا کارت اقدام به توزیع و فروش خدمات مشابه کرده‌اند. شرکت آوای سلامت صبا امید هیچ گونه ارتباطی با این شرکت‌ها نداشته و از مشتریان عزیز خواهشمند است از پرداخت وجه به این شرکت‌ها جدا خودداری نمایند.

دارندگان کارت بعد از مراجعه به سایت شرکت و نوبت گیری و دریافت معرفی نامه می‌توانند به مراکز منتخب آویسو مراجعه کرده و خدمت دریافت کنند.

 

کارت سلامت صبا

نام‌هایی چون کارت امید سلامت ، کارت سلامت صبا  و … نام‌هایی است که مردم کارت‌های شرکت آوای سلامت صبا را با آنها می شناسند ، البته تنها ارائه کننده‌ این خدمات از طریق سایت آویسو می‌باشد. آویسو نام برند تجاری شرکت آوای سلامت صبا امید است.

مراکز وتعرفه دندانپزشکی صبا (آوی هلس )

متقاضیان عزیز در نظر داشته باشند بعد از تهیه کارت و فعالسازی آن می‌توانند با مراجعه به بخشی از سایت که مراکز و تعرفه دندانپزشکی آویسو  را معرفی می‌کند ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده پس از آن به صفحه نوبت گیری آنلاین مراجعه و مرکز مورد نظر خود را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایند و یا با  شماره های ارتباطی شرکت تماس حاصل فرمایند.