صبا کارت خانواده (آوی هلس خانواده)

همزمان با افزایش تورم و بالا رفتن هزینه‌های درمان به خصوص هزینه‌های دندانپزشکی شرکت آویسو با سالها تجربه و هدف کاهش هزینه‌های درمان اقدام به ارائه صبا کارت خانواده ( کارت سلامت صبا یا آوی هلس خانواده ) کرده است شما با داشتن صبا کارت خانواده ( آوی هلس خانواده ) می‌توانید به مراکز آویسو در سراسر کشور مراجعه کرده و از کاهش هزینه 10  و 20 و 30 و 35 در صد نسبت به تعرفه بخش تخصصی و 40 تا 50 درصد نسبت به تعرفه بخش عمومی بهره‌مند شوید. یکی از نکات قابل توجه نسبت به کارت‌های مشابه بدون سقف و محدودیت بودن کارت آوی هلس ویژه درمان است یعنی دارندگان می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از خدمات بهره‌مند شوند. 

دارندگان کارت خانواده آوی هلس میتوانند درخصوص  خدمات رفاهی شماره کارت بانکی خود را ریجستر میگردد و خدمات رفاهی با تخفیف به دارندگان کارت تعلق میگیرد.

توضیحات صبا کارت خانواده (آوی هلس خانواده):

یکی از خدمات جذاب آویسو ، صبا کارت خانواده ( آوی هلس خانواده ) است. با قیمت مناسب 7 نفر از اعضای خانواده را پوشش داده و نسبت به کارت‌های مشابه شرکت‌های دیگر قیمت به مراتب مناسب‌تر و خدمات با کیفیت تری را ارائه می نماید. نکته ی که این کارت را جذاب‌تر می‌نماید خدمات بدون سقف و محدودیت این کارت برای اعضای خانواده است و در کنار این موضوع پشتیبانی قوی آویسو هست که می توان گفت بخش زیادی از نگرانی‌های مشتریان عزیز رو برطرف می‌نماید.

نکته: شرکت‌هایی با سوء استفاده از برند آوای سلامت صبا و صبا کارت اقدام به توزیع و فروش خدمات مشابه کرده‌اند. شرکت آوای سلامت صبا امید هیچ گونه ارتباطی با این شرکت‌ها نداشته و از مشتریان عزیز خواهشمند است از پرداخت وجه به این شرکت‌ها جدا خودداری نمایند.

دارندگان کارت بعد از مراجعه به سایت شرکت و نوبت گیری و دریافت معرفی نامه می‌توانند به مراکز منتخب آویسو مراجعه کرده و خدمت دریافت کنند.

 

کارت سلامت صبا

نام‌هایی چون کارت امید سلامت ، کارت سلامت صبا  و … نام‌هایی است که مردم کارت‌های شرکت آوای سلامت صبا را با آنها می شناسند ، البته تنها ارائه کننده‌ این خدمات از طریق سایت آویسو می‌باشد. آویسو نام برند تجاری شرکت آوای سلامت صبا امید است.

مراکز وتعرفه دندانپزشکی صبا (آوی هلس )

متقاضیان عزیز در نظر داشته باشند بعد از تهیه کارت و فعالسازی آن می‌توانند با مراجعه به بخشی از سایت که مراکز و تعرفه دندانپزشکی آویسو  را معرفی می‌کند ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده پس از آن به صفحه نوبت گیری آنلاین مراجعه و مرکز مورد نظر خود را برای بخش پشتیبانی ارسال نمایند و یا با  شماره های ارتباطی شرکت تماس حاصل فرمایند.